Cyfrowe wsparcie dla serwisu samochodowego

Sprawne wykonanie określonej pracy wymaga użycia odpowiednich narzędzi. Mało kto rozumie to tak dobrze, jak mechanicy i właściciele warsztatów samochodowych. Dotyczy to zarówno naprawy i serwisowania aut, jak i wszystkich działań związanych z zarządzaniem  serwisem. W obu przypadkach Inter Cars oferuje warsztatom atrakcyjne rozwiązania. Inter Cars, realizując wysokie wymagania swoich klientów, korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych, w tym bazujących na cyfryzacji. Podążamy za światowymi trendami oraz realizujemy własne, innowacyjne projekty, a jako lider branży wspieramy wzrost biznesu swoich partnerów. W związku z tym, ważnym aspektem działalności Inter Cars jest dostarczanie serwisom także zaawansowanych systemów informatycznych.

Czytaj więcej...

Podróż sterowcem

Niesamowitą atrakcję zafundowała firma ZF Automotive Systems Poland wybranym klientom, pracownikom, dziennikarzom – przelot sterowcem!

Czytaj więcej...

Środki smarowe przyjazne środowisku

Rosnące na całym świecie wymagania w zakresie ochrony środowiska stanowią wyzwanie dla producentów silników samochodowych i maszyn przemysłowych.

Czytaj więcej...

W drodze do zerowej emisji

Poszukiwanie sposobów na zmniejszenie emisji CO2, szczególnie w łańcuchach dostaw to nie kwestia przyszłości, ale teraźniejszość.

Czytaj więcej...

Rodzina w komplecie

IVECO gruntownie odświeżyło w tym roku swą gamę modelową ciężkich ciężarówek. „Rodzinę” zaprezentowano niedawno w podpoznańskiej Opalenicy.

Czytaj więcej...

Lampa robocza jak wybrać?

By móc udzielić właściwej odpowiedzi na pytanie jak wybrać właściwą lampę roboczą należy najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie jak rozumieć jednostki stosowane w fotometrii i jak jest zbudowana lampa robocza.

Czytaj więcej...

Wrocław zaprasza

Ostatni, letni czwartek, 16 września, był dniem otwartym wrocławskiego oddziału EWT Truck & Trailer Polska.

Czytaj więcej...

EcoGeneration i telematyka w Poznaniu

Cargobull Trailer Center w Komornikach k. Poznania to jedna z kilkunastu  placówek EWT Truck & Trailer Polska (punkty sprzedaży i stacje serwisowe).

Czytaj więcej...

Elektroniczne myto

Ministerstwo Finansów nie przewiduje zmiany terminu – viaToll zostanie wygaszony w czwartek, 30 września.

Czytaj więcej...

Nowy boss

W okolicach Malagi, w południowej Hiszpanii 11 polskich dziennikarzy mogło przekonać się o cechach i zaletach najnowszych modeli DAF-a: XF, XG oraz XG+.

Czytaj więcej...

CF wyłącznie elektryczny

Już jest w Polsce, na razie egzemplarz demonstracyjny – całkowicie elektryczny ciągnik siodłowy CF Electric FT 4x2.

Czytaj więcej...

Produkty pośrednie

Zgodnie z ostatnimi danymi do półsyntetyków nadal należy prawie 40 proc. polskiego rynku olejów silnikowych dla pojazdów ciężarowych.

Czytaj więcej...

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE