10 lat plus rok

PTM Polska jest dystrybutorem naczep premium, przede wszystkim marki Stas, opracowuje automatyczne systemy przeładunku.

Czytaj więcej...

Niekończąca się opowieść

IVECO bije rekordy rynkowych premier. W ciągu paru tygodniu, od końca kwietnia do początku czerwca pokazało dwa nowe modele: T-WAY, Daily oraz S-WAY po zmianach.

Czytaj więcej...

Nowa, lepsza linia 5

Nie w Warszawie, czy innym dużym mieście, nie w modnym hotelu, tylko w Suwałkach, na północy województwa podlaskiego została zorganizowana krajowa premiera Savy 5, nowej linii opon do pojazdów ciężarowych, również do autobusów.

Czytaj więcej...

Ekociężarówka testowana w Polsce

Volvo FE Electric to jedno z pierwszych bezemisyjnych aut ciężarowych, które przez dłuższy będzie obecne czas na polskich drogach.

Czytaj więcej...

Cicha rewolucja

Polski debiut elektrycznej ciężarówki FE, spodziewany za dwa miesiące, był tematem konferencji on-line Volvo Trucks Polska w czwartkowe popołudnie, 4 marca.

Czytaj więcej...

Do wyboru, do koloru

Wieluński producent posiada w swoim portfolio produktowym aż 7 typów ram wywrotek dopasowanych do każdych warunków pracy o zróżnicowanej długości.

Czytaj więcej...

SuperTruck,sieć serwisów oponiarskich

Rozpoczęła działalność sieć serwisów SuperTruck, organizowana przez Prometeon Tyre Group, producenta ciężarowego ogumienia Pirelli.

Czytaj więcej...

Spełnione obietnice

MAN Experience Press Days 2020, tak nazywały się internetowe spotkania z dziennikarzami zorganizowane przez centralę firmy MAN Truck & Bus.

Czytaj więcej...

Ekologia przez ekonomię

Znaki czasów – tradycyjna, jesienna konferencja prasowa firmy Continental Opony Polska (COP) przebiegała internetowo, a najmniej mówiono o ogumieniu, o Eco Regional.

Czytaj więcej...

Continental – bezpieczeństwo danych

Continental Commercial Vehicle Days – tak nazywał się cykl webcastów przeprowadzonych 7-10 września w rekompensacie za brak targów IAA w Hanowerze.

Czytaj więcej...

OMNIMAX w nowym oleju Texaco

Na polskim rynku oficjalnie zadebiutował olej Texaco Delo 600 ADF. 

Czytaj więcej...

PTM czyli … naczepy i wiele więcej

PTM Polska, z siedzibą główną w Łodzi to jeden z ważnych graczy polskiego rynku środków transportu towarowego.

Czytaj więcej...

Naczepa wszechstronna

DEMARKO Special Trailers to polska, uznana marka specjalistycznych naczep, przede wszystkim niskopodwoziowych, platformowych oraz z obniżonym pokładem.

Czytaj więcej...

Otwarta na klientów

Tradycją stały się jesienne spotkania z klientami i dziennikarzami w podwarszawskim Płochocinie, w ramach otwartego dnia firmy Graco. W piątek, 18 października pogoda dopisała nadzwyczajnie.  

Czytaj więcej...

Porządny serwis

Uni-Truck jest największym centrum serwisowym samochodów dostawczych  i ciężarowych oraz jedynym autoryzowanym dealerem Iveco w województwie łódzkim.

Czytaj więcej...

Radialne i diagonalne

Przemysłowe stanowią specyficzną grupę ogumienia. Nadal spotyka się konstrukcje diagonalne, sprawdzające się w szczególnych warunkach pracy.

Czytaj więcej...

Bridgestone-Nowy numer 002

Bridgestone wprowadza na polski rynek nową rodzinę długodystansowego, ciężarowego ogumienia Ecopia H002 na wszystkie osie zestawu.

Czytaj więcej...

Jeden BP Tollbox dla EETS

Koncern BP jako jeden z pierwszych wprowadził na rynek ogólnoeuropejskie urządzenie pokładowe do obsługi opłat drogowych w sieci EETS.

Czytaj więcej...

Zmodernizowane ciężarówki MAN

Wygodniejsze kabiny, efektywniejszy napęd. Firma MAN Truck & Bus zaprezentowała odnowioną gamę pojazdów ciężarowych. Do napędu modeli TGL i TGM trafia nowy silnik - D08 SCR, z oczyszczaniem spalin opartym na selektywnej redukcji katalitycznej (SCR).

Czytaj więcej...

125 lat minęło

Schmitz Cargobull świętował 14 września swoje 125-lecie. Jeden z największych i najbardziej znanych producentów naczep powstał w 1892 roku.

Czytaj więcej...

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE