Kompaktowe nogi od SAF-Holland

SAF HERCULES -  nogi podporowe do naczep, to już ogólnie znany produkt cieszący się dużym zainteresowaniem na rynku producentów pojazdów użytkowych.

Sprawdzony w skrajnie różnych warunkach klimatycznych na całym świecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                     

 

SAF HOLLAND SAF Hercules Compact

 

 

Teraz ofertę poszerzono o wersję SAF HERCULES Compact –niska podpora z dużym podnoszeniem. Jest to produkt adresowany głównie do naczep nisko-podwoziowych, ciężkich pojazdów transportowych i wielkogabarytowych. Tylna płyta mocująca  na całej wysokości nogi ułatwia montaż do podwozia pojazdu. Możemy również w łatwy sposób adoptować HERCULES Compact do używanych już pojazdów zastępując wcześnie używane nogi. Podobnie jak jego „starszy brat” (SAF HERCULES) nowy produkt dysponuje nośnością 24ton i również jest objęty trzyletnią gwarancją producenta.

 

SAF HOLLAND SAF Swivel Leg

 

 

 

Nowa kompaktowa podpora składana SAF Swivel leg dedykowana  głównie do przyczep centralno-osiowych, precyzyjnie utrzymująca pozycję pojazdu podczas sprzęgania z pojazdem ciągnącym. Po tej operacji noga jest składana do pozycji poziomej i zabezpieczana stosownym zamkiem. Udźwig jej wynosi 4000kg przy obciążeniu statycznym 8000kg. Specjalna powłoka zapewnia produktowi długotrwałą ochronę przed uderzeniami kamieni i wpływem środowiska.

 

 

SAF HOLLAND SAF Drop Leg

 

 

Opuszczana noga SAF drop leg uzupełnia rodzinę produktów podpór produkowanych przez SAF. Przygotowano ją głównie do zastosowań w pojazdach typu naczepa we współpracy ciągnikiem z osią tylną na zawieszeniu pneumatycznym. Podpora jest wytrzymała i ma stosunkowo niewielką wagę. Można ją stosować do obciążeń statycznych do 15ton na jednostkę.

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE