Dealer of the Year

15 czerwca, w trakcie cyklicznego spotkania przedstawicieli autoryzowanych punktów serwisowych Volvo Group Trucks Sales, Poland ogłoszono wyniki dorocznego konkursu o tytuł Volvo Trucks Dealer of the Year w Polsce.

 

Ten zaszczytny tytuł, w odniesieniu do wyników działalności punktu serwisowego za cały ubiegły - 2014 rok - zdobył punkt Volvo Group Truck Center w Dąbrowie k/Opola, stając się laureatem konkursu już po raz kolejny.

Konkurs Volvo Trucks Dealer of the Year organizowany jest na rynku polskim już od 11 lat. W ramach konkursu, w klasyfikacji biorą udział wszystkie punkty serwisowe Volvo Trucks w Polsce, zarówno te, w pełni zarządzane przez Volvo, jak i należące do autoryzowanych partnerów firmy.

W tegorocznej edycji konkursu, ocenie poddano łącznie 32 punkty serwisowe Volvo Trucks, w 10 sumarycznych kategoriach, odzwierciedlających pracę i osiągnięcia serwisu, za cały ubiegły rok, w najważniejszych obszarach obsługi posprzedażnej. Szczególny nacisk w tej ocenie położono na kryteria obejmujące działania mające bezpośredni wpływ na satysfakcję Klientów z poziomu jakości obsługi oraz na wielkość sprzedaży oferowanych przez dany punkt serwisowy produktów i usług, w tym udział w akcjach promocyjnych i kampaniach.

W wyniku całościowej oceny, tytuł „Volvo Trucks Dealer of the Year” zdobył punkt serwisowy Volvo Group Truck Center w Dąbrowie k/Opola, tym samym stając się dumnym posiadaczem tego tytułu, w jedenastoletniej historii konkursu, już po raz trzeci.

Zwycięski serwis wraz z zaszczytnym tytułem uzyskał również prawo do jego wykorzystywania w swojej komunikacji, a także zdobył prestiżowe, przechodnie trofeum, które towarzyszy konkursowi niezmiennie od początku jego istnienia.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE