Podwójne urodziny Fuldy

W 1900 roku rozpoczęła się niezwykła historia działalności niemieckiej marki oponiarskiej, która na swoim koncie ma już wiele przełomowych produktów. Przez 115 lat swojego istnienia Fulda stała się jedną z wiodących niemieckich marek opon, a jej produkty od lat cieszą się popularnością w całej Europie.

 

Fulda oferuje pełen asortyment opon dla pojazdów ciężarowych. Ostatnią nowością jest wprowadzona w 2014 r. opona do naczep Ecotonn 2, będąca uzupełnieniem najnowszego asortymentu opon do pojazdów użytkowych. Obejmuje on oponę na oś kierowaną Fulda Ecocontrol 2, oponę na oś napędzaną Fulda Ecoforce 2 i oponę do naczep Ecotonn 2.

Dla pojazdów wielozadaniowych, takich jak wywrotki pracujące na drogach jak i placach budowy, przeznaczone są opony Fulda Variocontrol, Varioforce i Variotonn. Z kolei z myślą o zastosowaniach terenowych firma oferuje ogumienie Crossforce na oś napędową, wyróżniające się ulepszonymi właściwościami trakcyjnymi i podwyższoną trwałością. W ofercie Fuldy znajdują się także opony na oś kierowaną i napędową – Wintercontrol
i Winterforce – przeznaczone do pracy zimą, które zapewniają dodatkową trakcję oraz przyczepność na śniegu i mokrej nawierzchni.

Jeżeli chodzi o opony drogowe do ciężarówek, Fulda oferuje opony Ecocontrol 2 zapewniające wydłużone przebiegi przy niskim poziomie hałasu. Ponadto opony te charakteryzują się niskim oporem toczenia i niską masą, co umożliwia przewożenie większych ładunków i pomaga operatorom obniżać rachunki za paliwo i zwiększać efektywność.

 

 

 

 

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE