Inter Cars w piknikowym stylu

W miniony weekend 17-19 lipca 2015 r. Polskiej Nowej Wsi (k/Opola, na lotnisku Aeroklubu Opolskiego) odbył się Zlot Master Truck, na którym obecna była firma Inter Cars.

Na stoisku Inter Cars można było zapoznać się z ofertą wyposażenia warsztatowego, części zamiennych do ciężarówek i akcesoriów ciężarowych. Zaprezentowała się również firma Feber – producent pojazdów. Na odwiedzających czekał Show Car, który stał się oazą odpoczynku, podczas panujących upałów. Dla wszystkich gości przygotowano wiele niespodzianek.

Panowie mogli zmierzyć swoje siły, spoglądając jednym okiem na piękne panie prezentujące się w tanecznych pokazach. Na śmiałków czekał specjalny rower. Po przejechaniu odpowiedniego dystansu – była miła niespodzianka. Dużą frajdę miały także dzieci. Na stoisku był kącik dla maluchów, gdzie odbywały się warsztaty plastyczne oraz liczne konkursy, malowanie buziek.

Odwiedzający stoisko Inter Cars mogli otrzymać także zaproszenia na wrześniowe targi motoryzacyjne, które odbędą się na Stadionie Narodowym. Wszystkim gościom Zlotu Master Truck dziękujemy za odwiedzenie stoiska firmy Inter Cars. Do zobaczenia za rok.

 

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE