Uta listopad

loga na www miedzy banery

Inelo 1170x150

1150x300 Mercedes

Onturtle 1150x150

Mecalac 10 2023 750 x 200loga na www miedzy banery

Kaessbohrerloga na www miedzy banery

Hengst maj

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

Poszukujemy pracownika na stanowisko: SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO - TRENER

miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • wsparcie techniczne dla dystrybutorów i ich klientów,
  • prowadzenie szkoleń technicznych w zakresie budowania zaufania do produktów oraz poszerzania wiedzy merytorycznej,
  • tworzenie prezentacji produktowych i technicznych oraz udział w pracach nad rozszerzeniem zakresu dostępnych materiałów o charakterze technicznym,
  • współpraca z działem jakości firmy oraz działami jakości klientów,
  • obsługa raportów gwarancyjnych,
  • współpraca z mediami w obszarze zagadnień technicznych związanych z produktami koncernu, w szczególności wsparcie w tłumaczeniu tekstów technicznych z j. angielskiego na j. polski oraz współpraca z działem marketingu w zakresie przygotowywania publikacji technicznych oraz materiałów szkoleniowych,
  • weryfikacja angielskojęzycznych komunikatów prasowych IAM, adaptacja lub tworzenie artykułów technicznych,
  • wsparcie zespołu sprzedaży w obszarze zagadnień technicznych podczas targów, wystaw oraz spotkań z klientami w Polsce i za granicą.

Wymagania:

  • konieczna bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, na poziomie umożliwiającym prowadzenie szkoleń za granicą, weryfikację tłumaczenia materiałów technicznych, oraz codzienną komunikację z centralą firmy,
  • doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych i szkoleń,
  • doświadczenie w pracy z klientami w obszarze wsparcia technicznego lub szkoleniowego,
  • wiedza z zakresu motoryzacji a w szczególności budowy oraz eksploatacji pojazdów samochodowych – doświadczenie warsztatowe będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie o profilu technicznym, ukierunkowanym na pojazdy silnikowe,
  • znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office w szczególności umiejętność tworzenia prezentacji,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, wykorzystującej nowoczesne rozwiązania i narzędzia (samochód, komputer, telefon),
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • zatrudnienie w małym, dynamicznym, dobrze zgranym, wspierającym się nawzajem zespole,
  • ciekawe wyzwania w pracy na samodzielnym stanowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

    DEL1677 S      DEL1667 S      DEL1712 S      DEL1738 S      DEL1722 S

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę, w rozumieniu przepisów art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż wymienione w przepisie art. 221 § 1 Kodeksu pracy, w procesie rekrutacji, w którym złożyłem/am aplikację oraz w przyszłych procesach rekrutacji* (*niepotrzebne skreślić).

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE