Alltrucks rozwija się

Pomimo kryzysu - Corona, sieć Alltrucks Truck & Trailer Service stale się rozwija.

Od 01.01.2021 r. na Litwie w czterech miastach zostaje uruchomiona kompleksowa koncepcja serwisowa Alltrucks, tym samym rozszerzając swoją obecność w Europie Wschodniej. Monachium. Od 01.01.2021 r. wielo-markowa sieć warsztatów z pełnym zakresem usług „Alltrucks Truck & Trailer Service” została wzmocniona o cztery dodatkowe warsztaty partnerskie Alltrucks na Litwie. „Dołączając do sieci Alltrucks, dążymy do poprawy jakości naszych usług i utrzymania konkurencyjności naszych warsztatów w przyszłości. Nie wątpię, że przyniesie to korzyści nie tylko nam, ale także naszym klientom, którzy teraz otrzymają od nas wyższą jakość usług i konserwacji ”, mówi prezes UAB „Autokurtas” Marius Giedraitis. Nowy warsztat partnerski UAB „Autokurtas” ze swoimi czterema lokalizacjami jest jedną z największych grup warsztatowych na Litwie. Firma istnieje od ponad 20 lat i zajmuje się naprawą i obsługą wszystkich typów pojazdów użytkowych od przyczep i naczep po autobusy, maszyny budowlane i rolnicze. Na łącznej powierzchni 4200 metrów kwadratowych około 50 mechaników samochodowych pracuje średnio przy 1150 pojazdach miesięcznie. Cztery nowe warsztaty znajdują się w centralnych lokalizacjach Wilna, Kowna, Kłajpedy i Szawli, obsługując najważniejsze szlaki transportowe Litwy i krajów bałtyckich. „Informacje, które otrzymujemy z rynku, pokazują nam, że warsztaty pojazdów użytkowych mają duże zapotrzebowanie na portfolio usług Alltrucks”, mówi Dyrektor Zarządzający Alltrucks, Homer Smyrliadis. „Nasi partnerzy doceniają szczególnie kompleksowe wielo-markowe wsparcie w obszarze technicznym, takie jak ekskluzywna wielo-markowa diagnostyka, kompletne bazy danych technicznych oraz dostosowany do potrzeb program szkoleniowy. Wraz z wejściem na rynek litewski robimy również kolejny krok w kierunku realizacji naszego celu, jakim jest pokrycie w przyszłości wszystkich ważnych europejskich szlaków transportowych ”. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2014 r., wielo-markowa koncepcja kompleksowej usługi warsztatowej „Alltrucks Truck & Trailer Service” z powodzeniem ugruntowała swoją pozycję w 13 europejskich krajach. Jak dotąd do sieci warsztatów dołączyło ponad 700 warsztatów pojazdów użytkowych. Ekspansja w Europie Wschodniej umożliwia firmie Alltrucks poprawę usług dla klientów flotowych. W szczególności program Alltrucks Fleet czerpie korzyści z geograficznej ekspansji sieci. Alltrucks Fleet zostanie uruchomiona na początku 2021 roku i będzie oferować wszystkim uczestniczącym flotom w Europie ekskluzywne usługi w ramach sieci Alltrucks.

opis: Oficjalne podpisanie umowy w grudniu 2020 r. pomiędzy Alltrucks a UAB „Autokurtas” w Wilnie. od lewej: Vytautas Garbenis, Dyrektor Handlowy UAB “Autokurtas”, Arvydas Saročka, udziałowiec i Członek Zarządu UAB “Autokurtas”, Piotr Rakowski, Sales Manager, Alltrucks Truck & Trailer Service na Polskę i kraje bałtyckie oraz Marius Giedraitis, Prezes Zarządu UAB “Autokurtas”. Oznakowanie Alltrucks-w UAB „Autokurtas“

ALLTRUCKS TRUCK & TRAILER SERVICE Firma Alltrucks GmbH & Co. KG została założona jako spółka joint venture przez trzech wiodących dostawców technologii dla samochodów i pojazdów użytkowych: Bosch, Knorr-Bremse i ZF w 2013 r. Pod marką Alltrucks Truck & Trailer oferuje warsztatom pojazdów użytkowych szeroki zakres usług w zakresie obsługi i naprawy lekkich i ciężkich pojazdów użytkowych, przyczep i naczep - wszystkich marek. Usługi te obejmują wielo-markową diagnostykę pojazdów, infolinię techniczną, indywidualne szkolenia, informacje techniczne, serwis 24/7, wsparcie marketingowe i profesjonalne zarządzanie jakością. Centrala systemu z siedzibą w Monachium stale poszerza swoje portfolio, w tym o nowe programy współpracy i usługi flotowe - w perspektywie średnioterminowej w całej Europie. Więcej informacji na www.alltrucks.com. 

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE