Grupa Wielton ponownie gra z WOŚP

W tym roku Grupa Wielton przygotowała ciekawą propozycję dla fanów motoryzacji, a przede wszystkim dla pasjonatów transportu.

Na licytację wystawia nietypową wycieczkę do uroczego miasteczka Auxerre, której celem jest poznanie procesu produkcji naczep i zwiedzenie zakładu lidera rynku francuskiego – spółki Fruehauf.

W niedzielę,  31.01.2021 r., odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Grupa Wielton przekazała na aukcję możliwość zwiedzenia zakładu produkcyjnego spółki Fruehauf w towarzystwie CEO Grupy Wielton, Mariusza Golca. W pakiecie Grupa zapewnia przeloty z noclegiem i pełnym wyżywieniem. Fruehauf to francuski lider rynku naczepowego, w którym na co dzień pracuje blisko 700 osób. Siedziba i zakład produkcyjny firmy znajdują się w malowniczo położonym, średniowiecznym mieście Auxerre, w regionie Burgundia-Franche-Comté.

Zwycięzca licytacji zyska niepowtarzalną okazję poznania „od kuchni” nowoczesnego zakładu i zaznajomienia się z procesem powstawania naczep. Będzie mógł zobaczyć, jak na co dzień funkcjonują m.in. zrobotyzowane linie produkcyjne, lakiernia czy hala montażu. Intensywny dzień umili kolacja w regionie Chablis, słynącym z doskonałego białego wina, ojczyzny Chardonnay, na którą zwycięzcę licytacji zaprosi CEO Grupy Wielton, Mariusz Golec.

Wspieranie WOŚP jest stałym punktem w naszym kalendarzu. Cieszymy się, że także w tym roku możemy ponownie dołożyć swoją cegiełkę do tej wspaniałej i wyjątkowej akcji. Nasza ubiegłoroczna licytacja, w której do wygrania była wizyta w zakładzie Wielton w Wieluniu, cieszyła się dużym powodzeniem. Dlatego w tym roku idziemy o krok dalej. Korzystając z faktu, że działamy na skalę międzynarodową, oferujemy wyjazd połączony ze zwiedzaniem zakładu Fruehauf.  To lider na francuskim rynku i marka z ponad 100-letnią tradycją, a dodatkowo zakład  jest usytuowany w Auxerre, mieście  z bogatą historią, w regionie Francji, który słynie z pięknych widoków i wspaniałych win. – mówi Mariusz Golec, I Wiceprezes Zarządu, CEO Grupy Wielton.

Zwiedzanie francuskiego zakładu Fruehauf z CEO Grupy Wielton Mariuszem Golcem można licytować na stronie: https://allegro.pl/oferta/zwiedzanie-fabryki-fruehauf-we-francji-10170005018. Cały dochód z aukcji przeznaczony zostanie na cele 29. Finału WOŚP, który odbywa się pod hasłem „Finał z głową”. Zebrane środki przez Fundację zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Termin realizacji wyjazdu zostanie indywidualnie ustalony ze zwycięzcą po zakończeniu aukcji i wpłacie wylicytowanej kwoty. Podczas uzgadniania terminu wyjazdu brana będzie pod uwagę również sytuacja epidemiologiczna panująca w Polsce oraz we Francji, zalecenia Ministerstwa Spraw Zagranicznych, a sam wyjazd odbędzie się z zachowaniem aktualnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE