Volvo we flocie DBK Rental

15.12. 20 roku, w siedzibie Volvo Trucks Polska Sp. z o.o. w Młochowie, nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na dostawę 130 ciągników siodłowych Volvo FH dla DBK Rental (HAMA Polska).

Umowa obejmuje dostarczenie pojazdów w różnych konfiguracjach i wersjach silnikowych. To kolejne tak duże zamówienie Volvo dla DBK Rental,

Umowa podpisana przez Prezesa Hama Polska (DBK Rental) – Łukasza Chylińskiego oraz Dyrektora Zarządzającego Volvo Trucks Polska – Małgorzatę Kulis, obejmuje dostarczenie pojazdów w różnych konfiguracjach oraz wersjach silnikowych – od 460 do 500 KM – przeznaczonych do transportu międzynarodowego.

Flota DBK Rental (HAMA Polska) w tym roku została już zasilona 150 ciągnikami Volvo, a to kolejne duże zamówienie na 130 pojazdów z dostawami na 2021. Dotychczasowa owocna współpraca z Volvo Trucks Polska sprawia, że w planach jest dalsze powiększanie floty Volvo nie tylko z przeznaczeniem do dystrybucji międzynarodowej, ale również regionalnej oraz komunalnej. To doskonałe uzupełnienie obecnej gamy pojazdów DBK Rental.  Warto dodać, że za pojazdami marki Volvo przemawia ich jakość oraz osiągi, które są doceniane przez klientów DBK Rental.

HAMA Polska (DBK Rental) zgodnie z Volvo Trucks Polska zakładają dalszy rozwój współpracy.

Więcej na ww.dbkrental.com.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE