Emocje z siecią stacji paliw MOYA

3 stycznia 2021 r. w Arabii Saudyjskiej wystartuje legendarny i najbardziej wymagający rajd terenowy na świecie.

Z tej okazji Anwim S.A., operator sieci stacji paliw MOYA, organizuje specjalny konkurs dla pasjonatów sportów motorowych i nie tylko. Już od 14 grudnia br. do końca rajdu, czyli 15 stycznia 2021 r. każdy klient dowolnej stacji MOYA będzie mógł wygrać jeden z 25 zestawów marki Diverse, w którego skład wchodzą plecak i bluza.

Udział w konkursie może wziąć każdy klient dowolnej stacji sieci MOYA w całej Polsce. Wystarczy zatankować lub zrobić zakupy w Caffe MOYA bądź w sklepie, a następnie zarejestrować paragon na stronie konkursowej: www.moyastacja.pl/rajdowe-emocje.html i odpowiedzieć na pytanie: „Gdzie byś się wybrał na rajd marzeń z MOYA i dlaczego?”. Każdy uczestnik może zwiększyć swoje szanse i podać więcej niż jedną odpowiedź na to pytanie. Co więcej, odpowiedź można wzbogacić o dodatkowe materiały, jak zdjęcia, grafiki czy filmy. Nie jest to jednak warunek konieczny.

Rozstrzygnięcie następuje w każdy piątek, przez pięć tygodni trwania konkursu. Spośród nadesłanych zgłoszeń każdego tygodnia zostanie wyłonionych pięciu zwycięzców, którzy otrzymają nagrody – plecaki i bluzy Diverse. Wartość zestawu wynosi niemal 200 zł.

- Większość pracowników Anwim to pasjonaci sportów motorowych. Rajd w Arabii Saudyjskiej, który wcześniej odbywał się w Ameryce Południowej, a jeszcze wcześniej w Afryce, jest szczególnie fascynujący nie tylko ze względu na niesamowite maszyny biorące w nim udział, ale także na specyficzny rodzaj rywalizacji i wspaniałe walory krajobrazowe. Każdego dnia kierowcy aż czterech kategorii pojazdów: samochodów, ciężarówek, motocykli i quadów będą przemierzali po kilkaset kilometrów po dziewiczych piaskach pustyni w Arabii Saudyjskiej. Naszą fascynacją chcemy podzielić się z klientami stacji MOYA, dlatego proponujemy konkurs, który nie tylko udowodni ich kreatywność, poczucie humoru i inwencję, ale także, mamy nadzieję, zachęci do śledzenia rajdu, a w szczególności polskich załóg, biorących w nim udział – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych MOYA, członek zarządu Anwim S.A.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.moyastacja.pl/rajdowe-emocje.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE